| |

| | | Sanal Pos

THERMALL T-25 MANOLYA DİKEY ŞÖMİNE FIRINLI KALORİFER SOBASI

    Ürünümüz kalorifer sistemine bağlanabilen ve bu şekilde tüm evi 24 saatte ortalama 3 veya 4 kez yükleme yapılarak kullanabilen katı yakıtlı kalorifer sobasıdır. 170-180 metrekare’ ye kadar alanları ısıtma kapasitesine sahip sobamız; 12 metreye kadar kalorifer peteğini destekleyebilmekte, geniş yanma odası sayesinde büyük parçalı kömür ve odunları da yakma imkânı sunmaktadır.

    Sobamızın ön tarafında; yüksek sıcaklıklara ulaşabilen fırınının kapağı, yakıt yükleme kapağı ve birde geniş hacimli kül tavasının bulunduğu temizleme kapağı mevcuttur. Yan tarafında ise soba su sıcaklığını görebildiğiniz ve pompa ayarını yapabildiğiniz dijital bir termometresi bulunmaktadır. Sobamızın tesisat giriş ve çıkışları ise arka tarafında yer almaktadır. Tasarımı firmamıza ait olan çanak ızgara ve eleme sistemi sayesinde yakıttan maksimum verim alabilir ve tekrar tutuşturma gereği duymadan sadece yakıt ilavesi yaparak yanma süresini dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Soba söndürüleceği zaman külü tamamen boşaltmak için kullanacak olan devirme kolu ise yan tarafında bulunmaktadır. Yanma odası üzerinde bulunan geniş hacimli fırını, aleve direk temas ederek rahatlıkla yüksek sıcaklıklara ulaşabilmektedir. Soba içerisinde bulunan ikincil hava kanalları ise yanma esnasında ortaya çıkan atık gazı tekrar tutuşturarak emisyon değerini düşürmekte ve camdaki sararmanın kısmen de olsa önüne geçmektedir. Sobamızda; sessiz ve temiz bir hava desteği sağlayan klapeli sistem kullanılmıştır. Bu klape ayarını ise sobanın arka tarafında yer alan ve aynı zamanda ısı ayarını da kontrol edebildiğiniz zincirli mekanik termostat sağlamaktadır. Sobamız daire içinde salon, mutfak, antre gibi alanlara kurulabilmekte; balkon, bodrum gibi soğuk alanlara kurulması sobanın verimini düşüreceğinden dolayı tavsiye edilmemektedir.

    Sobanın iç gövde sacında 3 mm A1 kalite çelik sac kullanılmış olup üst kısım tamamen döküm malzemeden imal edilmiştir. Sobalarımızın 2 yıl mekanik aksamı, 1 yılda elektronik aksamı firmamızın garantisi altında olup, bayilerimizce teknik destek verilebilmektedir. Şömine keyfini yaşatarak içinizi ısıtan, fırınında yemeklerinizi pişirirken, özlenen lezzetlerle buluşturan MANOLYA serisi ürünümüz; bu alanda en ekonomik ve en pratik çözüm olma özelliğini de barındırarak siz değerli kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur. 

 

Kapasite                    : 25.000 kcal/h - 29,00 kW

Kazan Gidiş-Dönüş   : 1''

Emniyet Gidiş-Dönüş: 3/4''

Baca Çapı                  : 130 mm

Su Hacmi                  : 40 Litre

Ağırlık                       : 129 Kg

Ölçüler                      : En: 600 mm  Derinlik: 570 mm  Yükseklik: 1020 mm

 

ÖZELLİKLER

►   Dijital Kumanda Paneli

►   Geniş Yakıt Yükleme Kapağı

►   Eleme ve Devirme Sistemi

►   Termostada Bağlı Klape Sistemi

►   Borulu Alev Kıran Sistemi

►   Max. Yanmayı Sağlayan Kolay Değiştirilebilir Izgara

►   İkincil Hava Kanalları

►   Geniş Hacimli Kül Tavası

►   Her Türlü Katı Yakıt Yakma İmkanı

►   Kazanı Önden Temizleme İmkanı

►   Konvektör Hava Yayıcı Kanallar

►   Şık, Dekoratif Dış Gövde Kabini

►   Yemek Pişirme Fırını

►   Döküm Üst Yüzey 

 

Ürün Satışı

  • Ürün satın almak için aşağıda bulunan linki kullanabilirsiniz. Ödeme işlemi esansında fatura ve adres bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girmenizi rica ederiz.

 

  • Tüm kredi kartlarına 12 Taksit yapılabilmektedir. Kredi kartına yapılacak taksit oranlarını görmek için ödeme sayfasında ''Taksitli Ödeme'' bölümünü seçebilirsiniz.

 

  • Fiyata dahil olan ürün ve hizmetler:
  1. Thermall T-25 MANOLYA Dikey Şömine Fırınlı Kalorifer Sobası
  2. Thermall T-24 AGD 24 Litre Açık Genleşme Deposu
  3. 25/6 Sirkülasyon Pompası
  4. Nakliye Bedeli

 

  • Ürün fiyatlarına KDV DAHİLDİR. Fatura bilgilerinizi eksiksiz girmenizi rica ederiz.

 

  • Satın almış olduğunuz ürünler; formda doldurulan adrese kargo firmaları, lojistik firmaları veya ambarlar aracılığı ile sevk edilmektedir.