| |

| | | Sanal Pos

THERMALL T-25 FULYA YATAY ŞÖMİNE FIRINLI KALORİFER SOBASI

    Ürünümüz kalorifer sistemine bağlanabilen ve bu şekilde tüm evi 24 saatte ortalama 3 veya 4 kez yükleme yapılarak kullanabilen katı yakıtlı kalorifer sobasıdır. 170-180 metrekare’ ye kadar alanları ısıtma kapasitesine sahip sobamız; 12 metreye kadar kalorifer peteğini destekleyebilmekte, geniş yanma odası sayesinde büyük parçalı kömür ve odunları da yakma imkânı sunmaktadır.

    Sobamız daire içinde salon, mutfak, antre gibi alanlara kurulabilmekte; balkon veya bodrum gibi soğuk alanlara kurulması sobanın verimini düşüreceğinden dolayı tavsiye edilmemektedir. Sobamızın ön tarafında; seramik camlı yakıt yükleme kapağı, temperli cama sahip fırın kapağı, geniş hacimli kül tavasının olduğu temizleme kapağı ve fırının alt kısmında bulunan ikinci bir temizleme kapağı mevcuttur. Yan tarafında ise soba su sıcaklığını gösteren ve pompa ayarının yapılabileceği dijital bir termometresi bulunmaktadır. Sobamızın tesisat giriş ve çıkışları ise arka tarafında yer almaktadır. Tasarımı firmamıza ait olan çanak ızgara ve eleme sistemi sayesinde yakıttan maksimum verim alabilir ve tekrar tutuşturma gereği duymadan sadece yakıt ilavesi yaparak yanma süresini dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Soba söndürüleceği zaman külü tamamen boşaltmak için kullanılacak olan devirme kolu ise yan tarafında bulunmaktadır.  Yanma odasının yanında bulunan geniş hacimli fırını, aleve direk temas ederek rahatlıkla yüksek sıcaklıklara ulaşabilmektedir. Sobanın arka üst kısmında bulunan; baca-fırın kolu açık konumda kullanarak baca çekişini artırabilmek mümkün olduğu gibi kapalı konumda kullanılarak da soba ve fırın verimini artırmak mümkündür. Soba içerisinde bulunan ikincil hava kanalları ise yanma esnasında ortaya çıkan atık gazı tekrar tutuşturarak emisyon değerini düşürmekte ve camdaki sararmanın kısmen de olsa önüne geçmektedir. Sobamızda; sessiz ve temiz bir hava desteği sağlayan klapeli sistem kullanılmıştır. Bu klape ayarını ise sobanın arka tarafında yer alan ve aynı zamanda ısı ayarını da kontrol edebileceğiniz zincirli mekanik termostat sağlamaktadır.

    Sobanın iç gövde sacında 3 mm A1 kalite çelik sac kullanılmış olup üst kısım tamamen döküm malzemeden imal edilmiştir. Sobalarımızın 2 yıl mekanik aksamı, 1 yılda elektronik aksamı firmamızın garantisi altında olup, bayilerimizce teknik destek verilebilmektedir. Şömine keyfini yaşatarak içinizi ısıtan, fırınında yemeklerinizi pişirirken, özlenen lezzetlerle buluşturan FULYA serisi ürünümüz; bu alanda en ekonomik ve en pratik çözüm olma özelliğini de barındırarak siz değerli kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

 

Kapasite                    : 25.000 kcal/h - 29,0 kW

Kazan Gidiş-Dönüş   : 1''

Emniyet Gidiş-Dönüş: 3/4''

Baca Çapı                  : 130 mm

Su Hacmi                  : 40 Lt

Ağırlık                       : 165 Kg

Ölçüler                      : En : 1000 mm  Derinlik : 610 mm  Yükseklik : 900 mm

 

ÖZELLİKLER

►  Dijital Kumanda Paneli

►  Geniş Yakıt Yükleme Kapağı

►  Eleme ve Devirme Sistemi

►  Termostata Bağlı Klape Sistemi

►  Borulu (Alev Kıran) Sistemi

►  Max. Yanmayı Sağlayan Kolay Değiştirilebilir Izgara

►  İkincil Hava Kanalları

►  Geniş Hacimli Kül Tavası

►  Her Türlü Katı Yakıt Yakma İmkanı

►  Kazanı Önden Temizleme İmkanı

►  Konvektör Hava Yayıcı Kanallar

►  Şık, Dekoratif Dış Gövde Kabini

►  Yemek Pişirme Fırını

►  Döküm Üst Yüzey

 

Ürün Satışı

  • Ürün satın almak için aşağıda bulunan linki kullanabilirsiniz. Ödeme işlemi esansında fatura ve adres bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girmenizi rica ederiz.

 

  • Tüm kredi kartlarına 12 Taksit yapılabilmektedir. Kredi kartına yapılacak taksit oranlarını görmek için ödeme sayfasında ''Taksitli Ödeme'' bölümünü seçebilirsiniz.

 

  • Fiyata dahil olan ürün ve hizmetler:
  1. Thermall T-25 FULYA Yatay Şömine Fırınlı Kalorifer Sobası 
  2. Thermall T-24 AGD 24 Litre Açık Genleşme Deposu
  3. 25/6 Sirkülasyon Pompası
  4. Nakliye Bedeli

 

  • Ürün fiyatlarına KDV DAHİLDİR. Fatura bilgilerinizi eksiksiz girmenizi rica ederiz.

 

  • Satın almış olduğunuz ürünler; formda doldurulan adrese kargo firmaları, lojistik firmaları veya ambarlar aracılığı ile sevk edilmektedir.