| |

| | | Sanal Pos

THERMALL T-20 LORA KUZİNE KOVALI FANLI KALORİFER SOBASI

    Ürünümüz; kalorifer sistemine bağlanabilen ve bu şekilde tüm evinizi 24 saatte, ortalama 2 veya 3 kova değiştirerek ısıtabileceğiniz, sessiz çalışan bir fan ile desteklenmiş kalorifer sobasıdır. Sobamızın üst dökümü doğrudan alevin verdiği ısıyı görmekte olup üzerinde yemek pişirebilme imkânı da sunmaktadır. Bununla beraber; yan çeperler petek kadar ısı görmekte, özel tasarlanmış kabin sacı konveksiyonel kanalları sayesinde yaklaşık 2 metrelik peteğin yaydığı ısıyı yaymaktadır. Böylece ürünün kurulduğu 30-35 m^2’ye kadar alanlara ekstra bir petek kurmaya ihtiyaç yoktur. Sobamız 10 metreye kadar peteği desteklemekte, izolasyon durumuna göre 150 m^2’ye kadar olan evlere kurulabilmektedir. Kalorifer sobamız; salon, mutfak, antre gibi daire içinde bulunan bölgelerde kullanıldığı için etrafına izolasyon yapılmamaktadır. Bu yüzden balkon, bodrum veya başka soğuk bir bölgede kullanılması, sobanın verimini düşüreceğinden dolayı tavsiye edilmez.

     Sobamızın iç gövdesi 3 mm çelik saçtan imal edilmiş olup baca çıkışı standart soba boruları ölçülerinde 13 cm olarak tasarlanmıştır. Sobanın üzerinde bulunan kumanda panosunda; fanı ve devir daim pompasını kontrol eden 2 adet mekanik termostat, 1 adet termometre ve on-off butonları mevcuttur. Bu sayede sobamızın yanma seyri ve ısı kontrolü otomatik olarak yapılabilmektedir. Sobanın üst kısmında bulunan; baca-fırın kolunu açık konumda kullanarak baca çekişini artırabileceğimiz gibi kapalı konumda kullanarak da soba ve fırın verimini artırmak mümkündür. Bunun yanında sobanın alt kısmında bulunan hava sirkülasyon kolu ile yanma seyri manuel olarak da kontrol edilebilmektedir.

    Kalorifer sobasının üzerinde bulunan kuzine fırını, her türlü yemeği pişirebilmenin yanı sıra patates, kestane, börek gibi özlem duyduğunuz lezzetlerin de tadına varmaya imkân sunmaktadır. Sobalarımızın 2 yıl mekanik aksamı, 1 yılda elektronik aksamı firmamızın garantisi altında olup, bölgenizde bulunan bayilerimiz ile her zaman teknik destek verilebilmektedir. Minimal boyutlara ve şık bir tasarıma sahip olan LORA Serisi ürünümüz; kullanıcılarına hem soba hem de kalorifer sistemiyle ısınma konforunu yaşatmakla birlikte, bu alanda en ekonomik ve en pratik çözüm olma özelliğini de taşımaktadır.

Kapasite                    : 20.000 kcal/h - 23,2 kW

Kazan Gidiş-Dönüş   : 1''

Emniyet Gidiş-Dönüş: 3/4''

Baca Çapı                  : 130 mm

Su Hacmi                   : 25 Litre

Ağırlık                       : 102 Kg

Ölçüler                      : En : 840 mm  Derinlik : 480 mm  Yükseklik : 770 mm

 

ÖZELLİKLER

►   Manuel Kumanda Paneli

►   Termostata Bağlı Sessiz Fan Sistemi

►   Termostata Bağlı Devir Daim Sistemi

►   Kovalı Yanma Haznesi

►   Her Türlü Yakıtı Yakma İmkanı

►   Manuel Hava Sirkülasyon Kolu

►   Konvektör Hava Yayıcı Kanallar

►   Şık, Dekoratif Dış Gövde Kabini

►   Alüminyum Gövde Profilleri

►   Geniş Hacimli Pişirme Fırını

►   Döküm Üst Yüzey 

 

Ürün Satışı

  • Ürün satın almak için aşağıda bulunan linki kullanabilirsiniz. Ödeme işlemi esansında fatura ve adres bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girmenizi rica ederiz.

 

  • Tüm kredi kartlarına 12 Taksit yapılabilmektedir. Kredi kartına yapılacak taksit oranlarını görmek için ödeme sayfasında ''Taksitli Ödeme'' bölümünü seçebilirsiniz.

 

  • Fiyata dahil olan ürün ve hizmetler:
  1. Thermall T-20 LORA Kuzine Kovalı Fanlı Kalorifer Sobası
  2. Thermall T-24 AGD 24 Litre Açık Genleşme Deposu
  3. 25/6 Sirkülasyon Pompası
  4. Nakliye Bedeli

 

  • Ürün fiyatlarına KDV DAHİLDİR. Fatura bilgilerinizi eksiksiz girmenizi rica ederiz.

 

  • Satın almış olduğunuz ürünler; formda doldurulan adrese kargo firmaları, lojistik firmaları veya ambarlar aracılığı ile sevk edilmektedir.