| |

| | | Sanal Pos

THERMALL T-15 MİRA KOVALI FANLI KALORİFER SOBASI

 

    Ürünümüz; kalorifer sistemine bağlanabilen ve bu şekilde tüm evinizi 24 saatte, ortalama 2 veya 3 kova değiştirerek ısıtabileceğiniz, sessiz çalışan bir fan ile desteklenmiş katı yakıtlı kalorifer sobasıdır. Sobamızın üst dökümü doğrudan alevin verdiği ısıyı görmekte olup üzerinde yemek pişirebilme imkânı da sunmaktadır. Bununla beraber; yan çeperler bir petek kadar ısı görmekte, özel tasarlanmış kabin sacı konveksiyonel kanalları sayesinde yaklaşık 2 metrelik peteğin yaydığı ısıyı yaymaktadır. Böylece ürünün kurulduğu 20-25 m^2’ye kadar alanlara ekstra bir petek kurmaya ihtiyaç yoktur. Sobamız 8 metreye kadar peteği desteklemekte, izolasyon durumuna göre 120 m^2’ye kadar olan evlere kurulabilmektedir. Kalorifer sobamız; salon, mutfak, antre gibi daire içinde bulunan bölgelerde kullanılabilir ancak balkon, bodrum veya başka soğuk bir bölgede kullanılması, sobanın verimini düşüreceğinden dolayı tavsiye edilmez.

 

    Kalorifer sobamızda bulunan kovada; tıpkı normal sobalardaki gibi bütün katı yakıtları yakmak mümkündür. Sobamızın iç gövde sacı 3 mm çelik sactan imal edilmiş olup baca çıkışı standart soba boruları ölçülerinde 13 cm olarak tasarlanmıştır. Sobanın üzerinde bulunan kumanda panosunda; fanı ve devir daim pompasını kontrol eden 2 adet mekanik termostat, 1 adet termometre ve on-off butonları mevcuttur. Bu sayede sobanızın yanma seyri ve ısı kontrolü otomatik olarak yapılabilmektedir. Bunun yanında sobanın alt kısmında bulunan hava sirkülasyon kolu ile yanma seyri manuel olarak da kontrol edilebilir.

    Üst döküm kısmında bulunan kilitli kapak ile kova değişimi ve ekstra yakıt yüklemesi kolaylıkla yapılabilmektedir. Sobalarımızın 2 yıl mekanik aksamı, 1 yılda elektronik aksamı firmamızın garantisi altında olup, bayilerimizce teknik destek verilebilmektedir. Minimal boyutlara ve şık bir tasarıma sahip olan MİRA Serisi ürünümüz; kullanıcılarına hem soba hem de kalorifer sistemiyle ısınma konforunu yaşatmakla birlikte, bu alanda en ekonomik ve en pratik çözüm olma özelliğini de taşımaktadır. 

 

 

Kapasite                     : 15 000 kcal/h - 17,5 kw

 

Kazan Gidiş-Dönüş    : 1''

 

Emniyet Gidiş-Dönüş : 3/4''

 

Baca Çapı                    : 130 mm

 

Su Hacmi                    : 20 Lt

 

Ağırlık                         : 69 kg

 

Ölçüler                        : En : 480 mm  Derinlik : 480 mm  Yükseklik : 810 mm

 

ÖZELLİKLER

►   Manuel Kumanda Paneli

►   Termostata Bağlı Sessiz Fan Sistemi

►   Termostata Bağlı Devir Daim Sistemi

►   Kovalı Yanma Haznesi

►   Her Türlü Yakıtı Yakma İmkanı

►   Manuel Hava Sirkülasyon Kolu

►   Konvektör Hava Yayıcı Kanallar

►   Şık, Dekoratif Dış Gövde Kabini

►   Alüminyum Gövde Profilleri

►   Döküm Üst Yüzey

 

Ürün Satışı

Ürün satın almak için aşağıda bulunan linki kullanabilirsiniz. Ödeme işlemi esansında fatura ve adres bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girmenizi rica ederiz.

 

Tüm kredi kartlarına 12 Taksit yapılabilmektedir. Kredi kartına yapılacak taksit oranlarını görmek için ödeme sayfasında ''Taksitli Ödeme'' bölümünü seçebilirsiniz.

 

Fiyata dahil olan ürün ve hizmetler:

  1. Thermall T-15 MİRA Kovalı Fanlı Kalorifer Sobası
  2. Thermall T-24 AGD 24 Litre Açık Genleşme Deposu
  3. 25/6 Sirkülasyon Pompası
  4. Nakliye Bedeli 

 

Ürün fiyatına KDV DAHİLDİR. Fatura bilgilerinizi eksiksiz girmenizi rica ederiz.

 

Satın almış olduğunuz ürünler; formda doldurulan adrese kargo firmaları, lojistik firmaları veya ambarlar aracılığı ile sevk edilmektedir.