| |

| | | Sanal Pos

MOYK SERİSİ THERMALL T-250/500 MOYK MERKEZİ SİSTEM OTOMATİK YÜKLEMELİ KALORİFER KAZANLARI

    MOYK Serisi ürünlerimiz; otomatik yüklemeli model olma özelliği taşısa da manuel olarak da kullanım imkânı sunmaktadır. Kazanlarımızı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise özel tasarlanmış helezonu sayesinde sadece fındık kömürü değil, aynı zamanda ithal ceviz kömürü ve yerli kömürleri de yakma imkânı sunmasıdır. 250.000 kaloriden 500.000 kalori kapasiteye kadar üretilmekte olan kazanlarımız, minimum 4 mm çelik sacdan imal edilmektedir. Merkezi sistem kazanlarımızın iç yapısında borulu sistem tercih edilmiş olup, duman boruları kullanılmıştır. En küçük kapasitede bile geniş hacimli kömür deposu 7 çuvala kadar kömürü depolayabilmekte ve güçlü motoruna bağlı helezonu ile kullanıcının belirlemiş olduğu süre ve miktarda yanma odasına kömür sürebilmektedir.

    Kazanımızın ön tarafında; alev kıranlara erişebileceğiniz, büyük odun ve kütük parçalarının yüklemesini yapabileceğiniz geniş ağızlı yükleme kapağı ve birde içerisinde geniş hacimli kül tavasının bulunduğu temizleme kapağı mevcuttur. Kazanımızın üst tarafında kalorifer gidiş ve genleşme hattı, yan taraflarında ise 2 adet çıkış hattı yer almaktadır. Yanma odasının geniş tasarımı ise sizlere kömür haricinde büyük odun ve kütüklerinizi de yakma imkânı sunmaktadır. Yanma odası üzerinde bulunan borular aleve direk temas ederek yakıttan maksimum verim alabilmeyi sağlamaktadır. Kazanın arkasında bulunan klapeli fanı sayesinde su sıcaklığını istenilen derecede tutarak, yakıtı tasarruflu kullanma imkânı mevcuttur. Kazanın üzerinde bulunan kumanda panosunda; yakıt bekleme ve yükleme sürelerini ayarlayabildiğiniz bir zaman rölesi, fanı kontrol eden bir mekanik termostat, bir adet termometre ve on-off butonları mevcuttur. Bu sayede kazanımızın yanma seyri ve ısı kontrolü otomatik olarak yapılabilmektedir. Ayrıca burada kullanılan kontrol paneli opsiyoneldir ve kullanıcının talebine göre dijital kumanda panosu da kullanılabilir.

    Kazanlarımızın 2 yıl mekanik aksamı, 1 yılda elektronik aksamı firmamızın garantisi altında olup, bölgenizde bulunan bayilerimiz ile her zaman teknik destek verilebilmektedir. Kazanlarımız yıllar içerisinde verimliliği ile kendisini ön plana çıkartarak, bu alanda en ekonomik ve pratik çözüm olma özelliğini de taşımaktadır. 

 

Kazan Aksesuar ve Diğer Özellikleri

►   Manuel / Dijital Kumanda Paneli

►   Geniş Yakıt Yükleme Kapağı

►   İzolasyon / Yalıtım

►   Geniş Hacimli Kül Tavası

►   Ceviz ve Fındık Kömürü Yakma İmkanı

►   Kazanı Önden Temizleme İmkânı

►   Sessiz Çalışma Özelliği

►   Kademeli Borulu 4 Geçişli Alev Kıran Sistemi

►   Kolay Değiştirilebilir Yatay Pota

►   Odun Yakma İmkanı !!!