| |

| | | Sanal Pos

EKO-LİNE SERİSİ THERMALL T-25/45 EKO MANUEL YÜKLEMELİ KALORİFER KAZANLARI

    Eko-Line serisi kazanlar; ithal portakal ve ceviz kömürü kullanımı hedeflenerek imal edilmiş, odun ile de desteklenebilen manuel yüklemeli kalorifer kazanlarıdır. Bu kazanların en önemli özelliği; kazanın 4 tarafında derinlemesine su duvarları oluşturulmuş olmasıdır. Bu durum közün temas ettiği yüzey alanını artırmayı sağlamış yakıtın sürekli alevli bir şekilde yanmasının önüne geçilerek yakıttan maksimum tasarruf sağlamak amaçlanmıştır. Diğer kazanlarda; alevden istifade yöntemi tercih edilirken közden istifade yöntemi seçilmiştir. 25.000 ve 45.000 kalori aralığında 3 farklı kapasitede üretilen Eko-Line Serisi kazanlarımız; 3-4-5 duman geçişli olarak imal edilmiştir.

    Kazanlarda; faydalı model belgesi ile tescillenmiş olan çanak ızgara ve eleme sistemi sayesinde yakıtı her gün tekrar tekrar tutuşturma gereği duymadan sadece yakıt ilavesi yaparak yanma süresini günlerce uzatmak mümkündür. Kazanın üzerinde bulunan kumanda panosunda; fanı ve devir daim pompasını kontrol eden 2 adet mekanik termostat, 1 adet termometre ve on-off butonu mevcuttur. Bu sayede kazanınızın yanma seyri ve ısı kontrolü otomatik olarak yapılabilmektedir. Ayrıca burada kullanılan kontrol paneli opsiyoneldir ve kullanıcının talebine göre dijital kumanda panosu da kullanılabilir.

    Kazanlarımızın 2 yıl mekanik aksamı, 1 yılda elektronik aksamı firmamızın garantisi altında olup, bayilerimizce teknik destek verilebilmektedir. Kazanlarımız yıllar içerisinde verimliliği ile kendisini ön plana çıkartarak, bu alanda en ekonomik ve en pratik çözüm olma özelliğini de taşımaktadır.

 

Kazan Aksesuar ve Diğer Özellikleri

►   Manuel / Dijital Kumanda Paneli

►   Perde Kapak Sistemi

►   Geniş Yakıt Yükleme Kapağı

►   Eleme ve Devirme Sistemi

►   Termostata Bağlı Klape / Fan Sistemi

►   Kademeli Bafıl (Alev Kıran) Sistemi

►   Max. Yanmayı Sağlayan Kolay Değiştirilebilir Izgara

►   Manuel Eleme ve Devirme Kolları

►   İzolasyon / Yalıtım / Sessiz Çalışma Özelliği

►   Geniş Hacimli Kül Tavası

►   Her Türlü Katı Yakıtı Yakma İmkânı

►   Kazanı Önden Temizleme İmkânı

 

T-25 EKO  

T-35 EKO

T-45 EKO