| |

| | | Sanal Pos

Kurumsal

Thermall

HAKKIMIZDA

90’lı yıllarda iyice belirgin hale gelen ve lüks olmaktan çıkan kalorifer sistemleri ile ısınma yöntemi, bu alanda insan hayatını kolaylaştıracak birçok teknolojik ürünün geliştirilmesini zorunlu kılmıştır. Bu dönemde ısı sektöründeki gelişimleri yakından takip eden ekibimiz; alandaki ihtiyaçları iyi analiz etmiş ve 1998 yılında IŞIKSAN ISI SİSTEMLERİ’ni kurmuştur. Firmamız öncelikle Türkiye’nin ilk ve tek ‘’ DAİRE İÇİNE KURULABİLEN ALARMLI KATI YAKITLI KALORİFER KAZANI ‘’ modelini FİRELİNE markası altında kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

Kurulduğu günden bu yana her gün kendini yenileyen ve ürün yelpazesini arttıran firmamız, gerek üretimdeki ürünlerde gerekse bu ürünlere ait çatı markada yenilenmeye giderek 2015 yılı itibariyle THERMALL markalı ürünleri kullanıcıların hizmetine sunmaya başlamıştır.

Müstakil binalar, apartman daireleri, dubleks–tripleks villa tipi evler ve 300 m²‘ye kadar olan işyerlerinin ısıtılmasında kendini kanıtlayan IŞIKSAN ISI SİSTEMLERİ, katı yakıtlı kazan, işyeri sobası, boyler, genleşme deposu ve eşanjör üretiminin yanısıra kalorifer, doğalgaz ve tesisat ekipmanlarının montajı, toptan ve perakende satışı konusunda da komple hizmet sunmaktadır.

 

Alanında uzman kadrosu, üstün hizmet kalitesi, müşteri odaklı yaklaşımı ve hayatı kolaylaştırıcı ısıtma çözümleriyle gün geçtikçe adından daha çok söz ettiren IŞIKSAN ISI SİSTEMLERİ geleceğin markası olmaya aday bir firma haline gelmiştir.